Ağva Küçük Ev Motel’de göksu nehrinin kıyısında serpme kahvaltı sadece 34.90 TL.

Ağva Küçük Ev Motel’de göksu nehrinin kıyısında serpme kahvaltı sadece 34.90 TL.

En nefis kahvaltı çeşitlerinin sofranızı donatacağı Ağva Küçük Ev Motel’de güne keyif dolu bir başlangıç yapacaksınız. Sevdiklerinizle doğanın kalbinde, Göksu nehrinin kıyısında Ağva Küçük Ev Motel‘de enfes bir serpme kahvaltı sadece ağvakahvaltı.com‘a özel  50TL.  yerine 34.90 TL.

Rüzgarın tatlı esintisi ve kuş sesleri eşliğinde İstanbul’un cennet köşesi Ağva Göksu Nehri’nin kıyısında; sabahları size özel hazırlanmış kahvaltı masasında birbirinden nefis tatlarla  Ağva Küçük Ev Motel  sizleri bekliyor!Yeşil ve mavinin buluştuğu nokta: Küçük Ev Motel‘e davetlisiniz. İstanbul yoğunluğundan uzaklaşıp, doğayla iç içe keyifli bir kahvaltı için bu fırsatı kaçırmayın..

Şehrin karmaşasından ve yoğunluğundan kaçarak huzurlu ve hoş bir gün mü geçirmek istiyorsunuz? İşte bu eşsiz serpme kahvaltı Ağva Küçük Ev Motel‘de sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor.

SERPME KAHVALTIDA NE VAR?

Beyaz Peynir, 2 Çeşit Zeytin, Bal, Tereyağ, Reçel, Kaşar Peyniri, Tel Peynir, Yumurta, Güveçte Sucuk, Domates, Salatalık, Köy Biberi ve Sınırsız Çay Bulunmaktadır..

  • Bu kampanyadan faydalanmak için ağvakahvaltı.com‘da gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir.
  • Bu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

   ADRES: Ağva Merkez Mahallesi, Yakuplu Cd. No:160, Şile/İstanbul

   TELEFON: (0216) 721 74 96

    GALERİ

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
error

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat