Ağva doğa ve deniz keyfinin adresi Günay Otel’de serpme kahvaltı sadece 24.90 TL.

Ağva doğa ve deniz keyfinin adresi Günay Otel’de serpme kahvaltı sadece 24.90 TL.

Güne zengin ve bir o kadar lezzetli kahvaltılıklarla başlamaya ne dersin? Ağva Günay otel’de Ağvakahvaltı.com’a özel indirimle;

Ağva Günay otel’in yemyeşil bahçesinde deniz manzarasına karşı zengin açık büfe kahvaltısıyla güne başlayıp, Ağva’nın huzur dolu atmosferinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. El değmemiş cennet gibi bir doğa, yalnızca arkanıza yaslanıp izleseniz bile ruhunuzu doyuracak güzellikte bir manzara eşliğinde Günay otel‘de Mükemmel bir serpme kahvaltı sadece Ağvakahvaltı.com’a özel 30 TL. yerine 24.90 TL.

Ağva Günay otel hayat koşuşturmacasından uzaklaşıp, güne sakin ve huzurlu bir başlangıç için kapılarını açtı. Size kalan tek şey, sevdiklerinizle hayatınız boyunca unutamayacağınız muhteşem anılar olacak!

Ağva’nın güzellikleri ve huzur verici ortamında kahvaltı keyfi yapmak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği bir kahvaltı fırsatı! Şehir hayatının karmaşasından uzakta, kuş sesleri ve yeşillikleri arasında serpme kahvaltı ziyafetini doyasıya yaşa!

SERPME KAHVALTIDA NE VAR?

Tahta üzerinde Ezine peyniri, Sepet peyniri, Kaşar peyniri, Çeçil peyniri, Kuru meyveler, İki çeşit reçel, Bal, Yeşillik tabağı, Domates, Salatalık, Biber söğüş, Helva, Çikolata, Tereyağı, Sıcak yumurta seçeneği, Sigara böreği, Menemen  ve Sınırsız Çay Bulunmaktadır.

  • Bu kampanyadan faydalanmak için   Ağvakahvaltı.comda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir.
  • Bu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

     ADRES:  Ağva Merkez Mahallesi, Yakuplu Cd. No:47. Ağva/İstanbul  

     TELEFON: ( 216 ) 721 77 22–0533 672 14 24

GALERİ

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
error

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat